Najlepsze pieczywo na Twój stół każdego poranka

Nasza firma

Spółdzielnia Usługowo - Handlowa “Jedność” w Bieruniu szczyci się ponad 71-letnią tradycją i na trwale wpisana jest w lokalny krajobraz gospodarczy.

Spółdzielnia prowadzi działalność handlową, produkcyjną oraz usługową. Modernizujemy placówki handlowe dostosowując je do oczekiwań klientów, do wymogów nowoczesnego handlu oraz standardów unijnych. Personel zatrudniony w placówkach handlowych wykazuje profesjonalne przygotowanie zawodowe, które połączone z dużą wiedzą pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów. Dla klientów organizujemy degustacje, promocje i konkursy, które cieszą się dużą popularnością.

Ponadto polecamy szeroki asortyment wyrobów piekarniczo - ciastkarskich produkowanych metodą tradycyjną.

Fachowy personel oraz jego zaangażowanie jest kluczem do naszego sukcesu. Swoje wyroby promujemy między innymi uczestnicząc w imprezach lokalnych oraz targach.

W 2004r. na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Spółdzielnia otrzymała najwyższą nagrodę za ekspozycję targową - statuetkę "Złotego liścia".

W 2005r. otrzymaliśmy wyróżnienie na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za wyrób ciastkarski "Całuski bieruńskie".

Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r. w/w wyrób otrzymał wyróżnienie za produkt targowy.

W 2008r. otrzymaliśmy certyfikat Śląskiego Znaku Jakości na wyrób - chleb pszenny.

Spółdzielnia zatrudnia solidnych i kompetentnych pracowników, którym z pełnym zaufaniem można powierzyć trudne zadania. Jesteśmy rzetelnym, wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Zapraszamy na zakupy do naszych placówek handlowych i zakładów produkcyjnych.

 

Copyright 2008 by Spółdzielnia Usługowo-Handlowa “Jedność” w Bieruniu. Wszelkie prawa zastrzeżone